4e Afd. 25 aprU 1957. 35 AANLEG PAD NAAR BRUG OVER KEERSI.l IS IN DE LEIDSEVAART. Aan de Raad, Bij Uw besluit van 1 september 1955, no. 113 verleende U ons een krediet groot 21.500,— voor de bouw van een brug voor wielrijders en voetgan- gers over de keersluis in de Leidsevaart. Om deze brug, die inmiddels gereed gekomen is, in gebruik te kunnen stellen, dient van de van der Waalslaan af daarheen een toegangspad ter lengte van 270 m te worden aangelegd. Het wielrijders- en voetgangers- verkeer tussen de omgeving van de van der Waalslaan en de Zandvoort- selaan ter hoogte van het station Heemstede-Aerdenhout kan dan, met vermijding van het kruispunt Herenweg-Zfmdvoortselaan, over deze brug gaan. Het pad heeft, in verband met de toekomstige bebouwing van het ter- rein waarover het loopt, een txjdelijk karakter. Daarom kan met een een- voudige verharding volstaan worden. Een breedte van 1.5 m achten wij voldoende. Tegelijk met de aanleg van het pad kan de oude boomgaard ter plaatse worden opgeruimd. De daardoor vrijkomende grond kan voorlopig uitge- geven worden voor volkstuintjes. Volgens de voor U, met een tekening, ter inzage liggende begroting zullen de kosten van aanleg van het pad f 6900,en die van het opruimen van de boomgaard 800,bedragen. <Hot totalo bodragaaiton lacte van Iiot Grondbodrijf wordon gobraohti Wij nodigen U uit het voor een en ander benodigde krediet tot een be- 4 drag van 7700,door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit, te onzer I' A.Pbeschikking te stellen. Heemstede, 27 maart 1957. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 27 maart 1957 BESLUIT; burgemeester en wethouders een krediet te verlenen groot f 7700,voor de aanleg van een toegangspad van de van der Waalslaan naar de brug over de keersluis in de Leidsevaart, met inbegrip van de kosten van het opruimen van de boomgaard ter plaatse. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 april 1957. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 1