39 2e Afd. 25 april 1957. VERKOOP STOOMKETELS. Aan de Raad, Door de ingebruikneming van de nieuwe verwarmingsinstallatie voor de gashouders, waarvoor bij Uw besluit van 1 september 1955, no. 112, een krediet beschikbaar werd gesteld, zijn de beide stoomkete'ls in het voormalige ketelhuis overbodig geworden. Van de aanbiedingen, welke van enkele aannemers van sloopwerken voor het kopen en weghaien van deze ketels werden ontvangen, is die van A. van der Pouw Kraan Zn te Hoogmade de voor de gemeente voordeligste. Dit bedrijf is bereid de beide ketels te kopen voor een bedrag van /3112,waarbij de kosten van liet slopen van de schoorsteen voor zijn rekening komen. Wij menen, dat de geboden prijs gunstig genoemd kan worden, zodat wij U voorstellen van dit aanbod gebruik te maken en tot verkoop der ketels over te gaan. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 17 april 1957; Gelet op de artikelen 171 en 228 der gemeentewet; Aan A. van der Pouw Kraan Zn., aannemer van grond- en sloopwer- ken te Hoogmade te verkopen de in het voormalige ketelhuis van het gas- bedrgf aanwezige twee stoomketels voor de som van 3112,met dien verstande, dat de kosten van het slopen van de bijbehorende schoorsteen komen d'6 demontage' transport enz. voor rekening van de koper Heemstede, 17 april 1957. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. BESLUIT: De secretaris, Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 april 1957. 'is. De

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 9