112 4e Afd. 31 oktober 1957. UITBREIDING AANTAL ZITPLAATSEN IN DE AULA OP DE ALGEMENE BEGRAAFPLAATS. Aan de Raad, In de aula op de algemene begraafplaats zijn voor de naaste familie- leden van de overiedenen, die ter aarde besteld worden, een aantal zit- plaatsen aanwezig in de vorm van enige zitbanken. Het is in de loop der jaren als een tekortkoming gebieken, dat voor de belangstellenden, die in de aula de rouwdiensten bijwonen, geen be- hoorlijke zitplaatsen beschikbaar zijn. Wel zijn er enige klapstoeltjes, doch hun aantal is gering en bovendien veroorzaakt het uitzetten van deze stoeltjes een hinderiijke verstoring van de op bezinning gerichte stemming in de aula. Voorai bij pleehtigheden waarbij grotere beiangstelling aan- wezig is en meerdere sprekers optreden, wordt het tekort aan zitplaatsen sterk gevoeid. Wij achten het daarom nodig, dat het aantal zitplaatsen wordt uitgebreid door bijpiaatsing van vijf rijen banken, waarvan de uitvoering zo goed mogelijk in overeenstemming is met het bestaande meubiiair, piaats bie- dende aan ongeveer veertig personen. De kosten daärvan zullen ongeveer 1500,bedragen. Wij nodigen U uit ons, door vaststeiling van bijgevoegd ontwerp-besiuit, een krediet te verienen ten laste van de gewone dienst der gemeentebegro- ting, ten behoeve van de bovenvermelde uitbreiding van het meubilair in de aula. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het desbetreffende voorstei van burgemeester en wethouders; BESLUIT: burgemeester en wethouders een krediet te verlenen ten laste van de ge- wone dienst der gemeentebegroting 1957 groot f 1500,ten behoeve van de uitbreiding van het meubilair in de aula op de aigemene begraafplaats met vijf rijen zitbanken. Heemstede, 16 oktober 1957. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 31 oktober 1957. De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 11