7' 27 4e Afd. 28 november 1957. ONBEWOONBAARVERKLARING. De Raad der gemeente Heemstede; Overwegende, dat de woning plaatselijk gemerkt Kerklaan 2, kadastraal bekend gemeente Heemstede, Sectie A, no. 7058 in een vervallen toestand verkeert; dat het houtwerk van de ramen, kozijnen en vloeren gedeeltelijk ver- gaan is en de buitenmuren ten dele gescheurd zijn; dat de woning, tengevolge van de slechte staat der buitenmuren, dak- bedekking, goten en regenafvoeren, vochtig is; dat het rookkanaal in slechte staat verkeert en gevaar voor brand op- levert dat de keuken op primitieve wijze is ingericht en de w.c. van dat ver- trek uit toegankelijk is, hetgeen onhygiënisch is en ontoelaatbaar moet worden geacht; dat de hoofdingenieur-directeur van de Volkshuisvesting en de Bouw- nijverheid in de provincie Noordholland van oordeel is, dat de woning on- geschikt ter bewoning is, niet door het aanbrengen van verbeteringen in bewoonbare staat te brengen is en derhalve onbewoonbaar verklaard be- hoort te worden wegens: vervallen staat, vochtigheid, brandgevaarlijke toestand, onvoldoende inrichting van de keuken en onhygiënische ligging van het privaat; Gelet op het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: 1. de woning, plaatselijk gemerkt Kerklaan 2, kadastraal bekend ge- meente Heemstede, Sectie A, no. 7058, onbewoonbaar te verklaren; 2. te gelasten, dat deze woning ontruimd moet zijn binnen de termijn van zes maanden, te rekenen van de dag, waarop de tijd tot voor- ziening tegen dit besluit is verstreken of dit besluit tot onbewoon- baarverklaring is gehandhaafd. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 28 november 1957. De secretaris, De vooj?

Raadsnotulen Heemstede | 1957 | | pagina 9