-7% 79 2e Afd. 27 februari 1958. ONDERWIJZEND PERSONEEL CRAYENESTERSCHOOL. Aan de Raad, Hierbij delen wij U mede, dat de heer H. J. Brandt, vast onderwijzer aan de Crayenesterschool, op 4 maart a.s. de pensioengerechtigde leeftijd zal bereiken. Krachtens het bepaalde in het vierde lid van artikel 38 der Lager- onderwijswet 1920 hebben wij aan genoemde onderwijzer met ingang van 1 april a.s. eervol ontslag verleend. Ter voorziening in de komende vakature van de heer Brandt hebben wii sollicitanten opgeroepen. Het hoofd der school heeft voor de benoeming van een onderwijzer in vaste dienst zijn bericht, als bedoeld in het achtste lid van genoemd wets- artikel, ingezonden, terwijl met de Inspecteur van het lager-onderwijs over de op te maken voordracht overleg is gepleegd. Naar aanleiding van deze stukken hebben wij de volgende voordracht opgemaakt, waaruit de benoeming behoort te geschieden. 1. H. M. Pesch, onderwijzer aan de openbare lagere school te Wadenoyen; 2. B. C. Zuidema, onderwijzer aan de „Prinses Marijkeschool" te Gronin- gen en 3. J. C. van Noordwijk, onderwijzer aan de Finlandiaschool te Rotterdam. Wij stellen U voor tot de benoeming van een onderwijzer aan de Craye- nesterschool over te gaan en deze te laten ingaan op een nader door ons te bepalen datum. De betrekkelijke stukken liggen ten raadhuize voor U ter inzage. Heemstede, 19 februari 1958. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, T. M. Schelling. Behoort bij de notulen van de vergadering van de Raad van 27 februari 1958. De secretaris, zitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1958 | | pagina 47