94 4e Afd. 31 juli 1958. Toelichtende beschrijving behorende bij de partiële herziening XLII c van het uitbreidingsplan, regelende de bestemming in onderdelen van het terrein bij de Zandvoorter Allee. Voorheen was de bestemming van het terrein geregeld door middel van de herziening van het uitbreidingsplan, vastgesteld op 31 december 1940 onder nr. 77. De bouwwijze van dit terrein was aangegeven door een open bebouwing aan de doorgetrokken Zandvoorter Allee, met maximaal 2 woningen aaneen gebouwd en door een half open bebouwing aan de gepro- jecteerde rondlopende verbindingsweg van de Laan van Rozenburg naar de Zandvoorter Allee met ten hoogste 3-5 woningen aaneen gebouwd. Ingevolge de door de gemeenteraad van Haarlem goedgekeurde en vast- gestelde partiële herziening van het uitbreidingsplan ,,Eindenhout" voor de terreinen grenzende aan de gemeente Heemstede en gelegen tussen de Wagenweg en de Leidsevaart, is het wenselijk het bestaande uitbreidings- plan hierbij aan te passen en te wijzigen. Een uit deze aanpassing voort- vloeiende consequentie is, dat de Zandvoorter Allee voortaan slechts van verkeersbelang zal zijn in samenhang met de Laan van Rozenburg. AIs zodanig is de samenvoeging van de Chrysanthemumlaan en de geprojec- teerde verlengde Zandvoorter Allee, welke lanen gezamenlijk uitmonden op de Laan van Rozenburg, dan ook te zien. De herziening XLII c omvat de terreinen gelegen ten noorden van de Laan van Rozenburg en noordoostelijk van de Chrysanthemumlaan en een gedeelte van de Zandvoorter Allee. De gronden zijn bestemd voor het bouwen van eengezinshuizen met voor-, achter- en zijtuin en voor het bouwen van boxengarages (aaneen- gesloten bouw). De eengezinshuizen in categorie A mogen tot 2 woningen worden aaneen gebouwd, de eengezinshuizen in categorie B moeten wor- den aaneen gebouwd. Behoort bij raadsbesluit van 31 juli 1958, no. 94. -Heemstede, 23 juli 1958. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent l.b. De secretaris, A. van Wingerde, l.s.

Raadsnotulen Heemstede | 1958 | | pagina 23