4e Afd. 21 augustus 108 BEBOUWIN GS V OORSCHRIFTEN. deel uitmakende van de partiële herziening- LIV-B van het uitbreidingsplan, regelende de bestemming in onderdelen in de gemeente Heemstede. Herziening LIV-B (terrein zuidzijde Dr. Schaepmanlaan) ALGEMENE BEPALINGEN. 1. Art. 1. Begripsbepalingen. In deze voorschriften wordt verstaan onder: 1. het uitbreidingsplan: De herziening LIV-B van het uitbreidingsplan, regelende de bestem- ming van het uitbreidingsplan-in-onderdelen van de gemeente Heem- stede, vervat in de sub 2 bedoelde kaart en in deze voorschriften. 2. de kaart: De tekening nr 4.54B.1 met bijbehorende verklaring, waarop is aange- geven het sub 1 bedoelde uitbreidingsplan en welke door Burgemeester en Wethouders der gemeente Heemstede is gewaarmerkt. 3. eengezinshuis: Een woonhuis, bestemd en kennelijk geschikt voor de huisvesting van niet meer dan één gezin. 4. bebouwingsstroken De blijkens de verklaring op de kaart voor bebouwing bestemde grond- stroken. 5. bebouwingsdiepte De diepte van een bebouwingsstrook. 6. perceel: De met een woning bebouwde of te bebouwen grond, alsmede de bij die woning behorende onbebouwde, of met een of meer bijgebouwen be- bouwde of te bebouwen grond. 7. voorgevel: Een naar een weg gekeerde gevel van een gebouw. Art. 2. Wijze van meten. 1. Waar in deze voorschriften wordt gesproken van goothoogten, worden deze gemeten van de bovenkant van het aanliggend afgewerkt terrein tot de bovenkant van de goot, of, indien een platte afdekking wordt toegepast, tot de bovenkant van het boeibord van het platte dak. Het afgewerkte terrein wordt bij voor bewoning bestemde gebouwen geacht te liggen 30 cm beneden de bovenkant van de bogane grondvloer, tenzij door Burgemeester en Wethouders anders wordt bepaald. 2. Waar in deze voorschriften wordt gesproken van bouwhoogten worden deze gemeten van de bovenkant van het aanliggend afgewerkte terrein

Raadsnotulen Heemstede | 1958 | | pagina 11