108 4e Afd. 21 augustus 7. De bebouwingsdiepte van de in het eerste lid bedoelde gronden be- draagt: voor categorie L: 8,00 m; voor categorie M: 10,00 m; voor zover uit de kaart niet anders blijkt. Art. 4. Gebouwen voor bijzondere doeleinden. 1. Op de gronden, bestemd voor een gebouw voor bijzondere doeleinden, mag uitsluitend worden opgericht een gebouw voor de pubiieke dienst of daarmede naar het oordeel van Burgemeester en Wethouders gelijk te stellen inrichting als een school, e.d. met ten hoogste één daarbij behorende dienstwoning. 2. Het op de kaart ingeschreven percentage geeft aan hoeveel van het totale oppervlak ten hoogste mag worden bebouwd. 3. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd nadere eisen te stellen ten aanzien van plaatsing en afmetingen der gebouwen. Art. 5. Weg en verharding. De gronden, bestemd voor weg of verharding (wandelpad), mogen niet worden overdekt of bebouwd; reclameborden of -zuilen mogen niet worden opgericht. Art. 6. Openbaar groen. De gronden, bestemd voor openbaar groen, mogen niet worden overdekt of bebouwd. Art. 7. Achtererf. Op de gronden, bestemd voor achtererf, mogen slechts worden gebouwd achteruitbouwen en bijgebouwen, met inachtneming van de bepalingen van de art. 10 en 11. Art. 8. Tuin. De gronden, bestemd voor tuin, mogen niet worden overdekt of be- bouwd. §3. BIJZONDEBE BEPALINGEN. Art. 9. Daken. 1. a. Het is verboden meer dan 20% van een gebouw of gebouwen- complex met platte daken of platten af te dekken, met dien ver- stande, dat, wanneer in de bebouwingscategorie M bungalows wor- den opgericht, deze met platte daken of platten mogen worden afgedekt. b. Hellende dakvlakken moeten een hoek makeri met het horizontale vlak van tenminste 25°; flauwer hellende dakvlakken worden, onder toepassing van het in sub. a bepaalde, beschouwd als platten. c. Hellende dakvlakken moeten worden gedekt met gebakken pannen en/of leien. d. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd ontheffing te verlenen van het bepaalde sub a, b en c voorzover zulks naar hun oordeel stedebouwkundig toelaatbaar is. 2. Alle daken van de eengezinshuizen in de categorie L moeten worden geplaatst met de nok- en gootlijnen evenwijdig aan de lange richting van de bebouwingsstrook. Burgemeester en Wethouders zijn bevoegd hiervan in bijzondere gevallen ontheffing te verlenen.

Raadsnotulen Heemstede | 1958 | | pagina 13