2e Afd. 21 augustus 1958. 109 VERBETERING DIENSTWONING GLIPPER DREEF 127. Aan de Raad, De met Ingang van 1 september 1957 gepensionneerde badmeester aan de zwemvijvers heeft dezer dagen de door hem bewoonde dienstwoning aan de Glipper Dreef no. 127 verlaten. Het ligt in onze bedoeling deze woning voor de dit seizoen in dienst getreden nieuwe badmeester te bestemmen. Alvorens de woning door deze betrokken kan worden is het echter noodzakelijk enkele uit de wisseling van bewoner voortvloeiende herstellingen en vemieuwingen uit te voeren. Hiermede zal een bedrag van rond /410,.gemoeid zijn. De toekomstige bewoner heeft voorts gevraagd in de woning een douche- gelegenheid aan te brengen. Wij menen, dat het zeker aanbeveling verdient de woning van dit gerief te voorzien. De kosten daarvan zullen naar schat- ting 840,bedragen. Voor deze laatste voorziening achten wij een ver- hoging der huur billijk. Het Besluit Bijzondere Huurprijzen maakt een huurverhoging bij het aanbrengen van een dergelijke verbetering aan de woning mogelijk. De huur der woning bedraagt thans 9,85 per week. De verhoging, afhankelijk van het bedrag der werkelijke kosten van de voorziening, zal vermoedelijk een bedrag van 1,per week niet te boven gaan. Wanneer Uw College zich met het vorenstaande kan verenigen, stellen wij U voor het benodigde krediet van /1250,te onzer beschikking te stellen door vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit. Heemstede, 13 augustus 1958. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde l.s. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 13 augustus 1958: BESLUIT burgemeester en wethouders ten laste van de gewone dienst der gemeente- begroting voor het dienstjaar 1958 een krediet van 1250,te verlenen voor het treffen van enkele voorzieningen aan de dienstwoning staande aan de Glipper Dreef no. 127. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 21 augustus 1958. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1958 | | pagina 17