111 4e afd. 21 augustus 1958. 15. De Stichting verbindt zich, indien zij het tehuis niet meer over- eenkomstig zijn bestemming gebruikt, of de exploitatie daarvan beëindigt, aan de gemeente het recht te verlenen alle bezittmgen van de Stichting over te nemen tegen een taxatieprijs, welke zal worden bepaald door drie deskundigen. Burgemeester en wethou- ders en de Stichting zullen hiertoe ieder een deskundige aanwijzen, welke deskundigen tezamen een derde deskundige zullen benoemen. Indien over de benoeming van de derde deskundige geen overeen- stemming kan worden verkregen, zal elk der tot benoeming be- voegde deskundigen aan de Kantonrechter te Haarlem kunnen verzoeken de benoeming te doen. Kunnen de deskundigen over de taxatiewaarde geen overeenstemming bereiken, dan zal die worden bepaald op het gemiddelde der drie schattingen. De kosten van de taxatie komen voor rekening van de Stichting. 16 De onder 15 vermelde verplichting van de Stichting geldt even- eens ingeval tot ontbinding van de Stichting wordt besloten, de Stichting in strijd met een der bovengenoemde voorwaarden en bepalingen handelt of de geldgeefster de gemeente voor het gehele onafgeloste gedeelte van de geldlening aanspreekt. 17. Indien burgemeester en wethouders weigeren een ingevolge voren- staande bepalingen vereiste goedkeuring te verlenen, heeft de Stich- ting het recht binnen dertig dagen na de dag waarop haar van de weigering der goedkeuring door of vanwege burgemeestei en wethouders is kennis gegeven, beroep in te stellen bij de raad der gemeente Heemstede, wiens beslissing voor de gemeente en de Stichting bindend zal zijn. II. Te bepaien, dat de juiste redactie van de te sluiten overeenkomst, ook wat de on'der I genoemde voorwaarden betreft, wordt vastgesteld door burgemeester en wethouders in overleg met de Stichting Ken- nemeroord. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 21 augustus 1958. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1958 | | pagina 25