108 4e Afd. 21 augustus Vaststelling Partiële herziening van het uitbreidingsplan in onderdelen LIVB voor het terrein aan de zuidzijde van de Dr. Schaepmanlaan, begrensd door de Ringvaart, de vaart tussen de Ringvaart en het perceel Glipperweg 96 en door de Glipper Dreef. De Raad der gemeente Heemstede, Overwegende, dat het, in verband met een ingediend verzoek om te mo- gen bouwen op een terrein gelegen ten zuiden van de Dr. Schaepmanlaan en noordelijk van de vaart tussen de Ringvaart en het perceel Glipperweg 96, wenselijk is dat wcrdt overgegaan tot partiële herziening van het uitbreidingsplan in onderdelen voor de gronden, gelegen ten zuiden van de Dr. Schaepmanlaan, begrensd door de Ringvaart en de vaart tussen de Ringvaart en het perceel Glipperweg 96 en door de Glipper Dreef dat het ontwerpplan van deze herziening van 16 juni 1958 t/m 13 juli 1958 voor een ieder ter inzage heeft gelegen; dat tegen dit ontwerp geen bezwaren zijn ingebracht; Gehoord het voorstel van burgemeester en wethouders; Gelet op de artikelen 37 en 39 der Woningwet; BESLUIT: vast te stellen de partiële herziening LIV B van het uitbreidingsplan in onderdelen voor de gronden gelegen aan de zuidzijde van de Dr. Schaep- manlaan, begrensd door de Ringvaart, de vaart tussen de Ringvaart en het perceel Giipperweg 96 en door de Glipper Dreef, met de daarbij be- horende bebouwingsvoorschriften, overeenkomstig de bij dit besluit be- horende tekening en toelichtende beschrijving. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 21 augustus 1958. De Secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1958 | | pagina 7