19^9. 96 2e Afd. 28 mei UITBREIDING GAS-, DUINWATER- EN ELEKTRICITEITS- BEDRIJVEN IN PLAN RIVIERENBUURT. Aan de Raad, Met het bouwrijp maken van de terreinen, gelegen in het uitbreidings- plan-in-onderdelen „Plan Rivierenbuurt", waarvoor bij Uw besluit van 18 december 1958, no. 159 een krediet van 695.000,werd verleend, îs on- langs een begin gemaakt. Zoals U uit ons voorstel, hetwelk leidde tot Uw hierboven genoemd be- sluit, is kunnen blijken, ligt het in de bedoeling voor de op deze terreinen aan te leggen wegen een verharding toe te passen van hoogovenslakken, met daarop een laag koudasfalt. Deze gesloten wegconstructie maakt het noodzakelijk de buizen voor gas en water en de elektriciteitskabels onder de trottoirs te leggen. Het zal echter onvermijdelijk zijn, dat buizen en kabels op sommige plaasen de wegen kruisen. Öp deze plaatsen zullen zij moeten zijn aangelegd vöôr het aanbrengen van de wegverhardmg. Wij verzoeken U dan ook thans een krediet beschikbaar te stellen voor het aanbrengen van die gedeelten van het buizennet, voor gas en water, welke onder de aan te leggen wegen komen te liggen, alsmede voor het leggen op die plaatsen van kokers, waardoor t.z.t. de elektriciteitskabels getrokken kunnen worden. Hiermede zal in totaal een bedrag van f 23.525,gemoeid zijn, te weten voor het gasbedrijf /11.200,—, voor het duinwaterbedrijf /11.500,— en voor het elektriciteitsbedrijf 825, Wij stellen U voor om, wanneer Uw college zich met een en ander kan verenigen, tot vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit over te gaan. Voor de voltooiing van het buizen- en kabelnet en voor het aanbrengen der straatverlichting in deze omgeving zal U uiteraard op een later tijdstip nog een krediet worden gevraagd. Heemstede, 20 mei 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde.

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 65