110 4e afd. 25 juni 1959. HEBSTEL RIOLEBING EN STBAATWEBK DRIEHERENLAAN. Aan de Raad; Reeds geruime tijd geleden hebben bewoners van de Drieherenlaan ge- klaagd over de slechte toestand waarin het wegdek in de iaan verkeert, ten gevolge van de te hoge ligging van het riool met de daarop aangesloten huisrioleringen. Naderhand kwamen bovendien klachten binnen over rioolluchten afkom- stig van deze riolering. Bij een onderzoek is gebieken dat een gedeelte van de riolering over een lengte van ±70 meter is vergaan. Dit is verklaarbaar aangezien dit riool reeds van 1910 af in gebruik is. Deze riolering zal moeten worden vervan- gen; daarbij zal tevens het bestaande profiel kunnen worden veranderd. Tengevolge van deze werkzaamheden zal tevens het gehele straatgedeelte herstraat moeten worden. Daarbij dienen de oude trottoirbanden, die zeer slecht zijn, door nieuwe te worden vervangen. Ook de tegeltrottoirs dienen alsdan te worden hersteld en waarnodig moeten nieuwe tegels worden gelegd. De kosten van deze werkzaamheden worden geraamd op 9.800,t.w. 3.800,— voor het vernieuwen van de riolering, incl. grondwerk, het aan- brengen van fundering, nieuwe inspectiepotten, zandaanvulling enz., en 6.000,voor het straatwerk, het betegelen, het leveren en stellen van trottoirbanden, het plaatsen van kolken e.d. Wij stellen U voor door vaststelling van het bijgevoegd ontwerp-besluit ons het nodige krediet voor de uitvoering van bovengenoemde werkzaamhe- den te verlenen. Heemstede, 18 juni 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. T. van Stegeren l.s. De Raad der gemeente Heemstede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; BESLUIT: A. Burgemeester en wethouders een krediet te verlenen groot 9.800, ten behoeve van het herstel van de riolering en het straatwerk in de Drieherenlaan B. Het sub A aangegeven bedrag af te schrijven in 15 jaar. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 juni 1959. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 23