2e Afd. 25 juni 1959 100 STICHTEVG PROT. CHR. KLEUTERSCHOOL OP „DE GLIP". Aan de Raad, Het bestuur van de vereniging Bijzondere Protestantse Kleuterschool, alhier, heeft onder dagtekening van 21 mei 1959 een aanvraag ingediend om krachtens artikel 50 van de Kleuteronderwijswet de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het stichten van een kleuter- school op „de Glip". De te bouwen school moet ruimte bieden aan tenminste 30 kleuters en zal 1 werklokaal en 1 speellokaal bevatten. De bij de genoemde aanvraag overlegde stukken voldoen aan de bepa- lingen van de Kleuteronderwijswet. Op grond van het vorenstaande stellen wij U voor door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit bovengenoemde aanvraag in te willigen. Heemstede, 18 juni 1959. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. T. van Stegeren I.s. De Raad der gemeente Heemstede; gezien de aanvraag dd. 21 mei 1959 van het bestuur der vereniging Bij- zondere Protestantse Kleuterschool, alhier, om krachtens artikel 50 van de Kleuteronderwijswet de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ont- vangen voor het stichten van een bijzondere kleuterschool op „de Glip"; overwegende, dat de bij de wet vereiste en bij de aanvraag overgelegde stukken aan de gestelde voorschriften voldoen; mede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de bepalingen van de Kleuteronderwijswet; BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 juni 1959. De voorzitter, secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1959 | | pagina 3