2e Afd. Materieel. Nieuwe automatische sneeuwploeg. Modern en prima materieel ter beschikking te hebben is bijzonder aan- genaam. Nu evenwel de financiën een zeer belangrijke rol meespelen zal echter voorlopig de aankoop van gewenste zaken achterwege moeten blij- ven. Een tweede brandweerauto. Tot de aankoop van nieuw brandweermaterieel zal naar onze mening moeten worden overgegaan zodra deskundigen de noodzaak van aankoop van dat nieuwe materieel zullen hebben aangetoond. De graad van urgentie van dit object is derhalve thans nog niet aan te geven. Gas, water en elektriciteit. Verbetering verlichting in diverse wijken. Het verdient naar onze mening aanbeveling elk jaar tot verbetering van de straatverlichting in een deel der gemeente over te gaan. Wij zullen een overzicht doen samenstellen vän de buurten waarin verbetering van de ver- lichting nodig is. Aangezien een gedeelte van de Indische buurt reeds van een betere ver- lichting is voorzien, achten wij het gewenst de verlichting van deze buurt het eerst helemaal in orde te maken. Vervolgens kan aan de hand van het overzicht van de buurten, die ver- betering van verlichting behoeven, worden bepaald in welke volgorde deze zal worden uitgevoerd. Verzwaard onderhoud hoogspanningsstation „Bloemenhove". De uitvoering van dit werk moet uiteraard geschieden zodra dit nodig blijkt om stagnatie in de stroomlevering of ongeiukken te voorkomen. Verzwaring hoogspanningskabelnet 6000 m hoogspanningskabel. Het verhoogd en nog voortdurend toenemend gebruik van elektriciteit maakt verzwaring van het kabelnet noodzakelijk. De uitvoering van dit werk kan over een periode van 5 jaar worden verdeeid. Zeer binnenkort zal U een voorstel voor uitvoering van het le gedeelte van dit werk wor- den gedaan. Vernieuwing elektriciteitsmeters. De eiektriciteitsmeters behoeven dringend vernieuwing. Het risico dat zou voortvloeien uit het niet tijdig vernieuwen der meters kan uiteraard niet worden genomen, zodat ook deze vernieuwing zal moeten worden doorge- voerd. Zonder bezwaar kan deze vernieuwing over 3 jaar worden verdeeid. Verzwaard onderhoud laagspanningsverdeelkasten. Dit werk, dat over een periode van 3 jaar verdeeld kan worden, moet worden uitgevoerd, omdat stagnatie in de elektrictiteitslevering tot elke prijs voorkomen moet worden.

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 10