/*L 4 4e afd. 28 januari 1960. Inning Betaling Artikel 4. De leges zijn verschuldigd bij de afgifte of uitreiking of onmiddellijk na inzage van de in het Tarief bedoelde stuk- ken of, indien zulks wenselijk wordt geacht, bij vooruit- betaling. De abonnementen moeten steeds bij vooruitbetaling worden voldaan. b. De leges worden voldaan in handen van de tot het ontvan- gen der gelden door burgemeester en wethouders gemach- tigde ambtenaren. In door burgemeester en wethouders te bepalen gevallen kunnen de leges worden betaald aan de ge- meente-ontvanger. Kwijting: c. Voor elke in handen van de onder b bedoelde ambtenaren en in handen van de gemeente-ontvanger gedane betaling wordt, overeenkomstig de door burgemeester en wethouders vast te stellen richtlijnen, behoorlijke kwijting verleend. Invor- dering: Beroep Artikel 5. Bij wanbetaling geschiedt de invordering zo nodig overeen- komstig de artikelen 291 tot en met 295 der gemeentewet. Artikel 6. 1. Voor de toepassing van de artikelen 299 en 300 der ge- meentewet is in de plaats van de raad, van burgemeester en wethouders en van de burgemeester aangewezen de chef van de secretarie-afdeling belastingen of bij onge- steldheid, afwezigheid of onstentenis van deze, diens plaats- vervanger. 2. De verplichting tot het betalen van de in het Tarief gere- gelde leges wordt niet opgeschort door het indienen van bezwaar- en beroepsschriften. Artikel 7 Titel 1. Deze verordening, welke kan worden aangehaald onder de Inwerking- titel „Legesverordening", treedt in werking met ingang treding: van de eerste dag van de maand volgende op die, waarin de koninklijke goedkeuring ter kennis van burgemeester en wethouders is gekomen. 2. Met ingang van die datum vervalt de Verordening tot hef- fing en invordering van een belasting onder de naam van „leges", vastgesteld bij raadsbesluit van 29 mei 1947, no. 38, goedgekeurd bij Koninklijk besluit van 28 juli 1947, no. 5, met dien verstande, dat die verordening nog zal worden toegepast ten aanzien van de dan nog lopende abonnemen- Gedaan ter openbare raadsvergadering van 28 januari 1960. De secretaris, E)e-~Voc>r2i^ter,

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 46