14 4e afd. 28 januari 1960. H. Andere dan de hierboven onder A t/m G genoemde begnn- stigende beschikkingen II. ADMINISTKATIEVE DIENSTEN. A. Afschriften, uitreksels, gedrukte stukken, e.d. 1. Afschriften, uittreksels, duplicaten. a. een afschrift van of uittreksel uit besluiten, akten of andere stukken, per bladzijde of gedeelte daarvan geschreven, getypt of gestencild, alsmede fotoco- pieën per bladzijde, voorzover hieronder niet afzon- lijk genoemd b. een duplicaat vaccinebewijs c. een duplicaat aanslagbiljet 2. Gedrukte stukken. a. de (ontwerp-) begrotingen met memorie van Toe- lichting de gemeenterekening het verslag van het bedrijf voor Openbare Werken of van het Gas-, Waterleiding- en Elektriciteitsbe- drijf de algemene politieverordening de bouw- en woningverordening een abonnement op de raadsstukken, per jaar een abonnement op het raadsverslag, per jaar overige gedrukte en gestencilde stukken, voor zover afdrukken zijn gemaakt en de voorraad strekt, per bladzij of gedeelte daarvan B. Archief. 1. Het doen van nasporingen door gemeente-ambtenaren in het oud archief per man-uur of gedeelte daarvan aan de nasporing besteed 2. Afschriften van of uitreksels uit stukken, behorende tot het oud-archief, boven en behalve het recht, genoemd onder 1, per bladzijde of gedeelte daarvan C. Bevolking. 1. Het verstrekken van inlichtingen uit het bevolkingsre- gister en het verblijfsregister gevraagd: a. door of vanwege een kerkgenootschap dan wel door een rechtspersoon welke, hoewel geen kerkgenoot- schap zijnde, geacht kan worden daarmede gelijk te staan 1,— 0.50 0.50 25.— 25.— 20,— 5,— 5,— 7.50 7.50 0.15 5,— 2,— b. ten behoeve van een wetenschappelijk of filantro- pisch doel;

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 50