4e 28 januari 1960. j op meer dan een persoon betrekking hebben, wordt ge- rekend dat voor ieder persoon een afzonderlijke inlich- ting wordt verstrekt; b. een abonnement wordt geaeht te zijn aangegaan op de dag waarop het verschuldigde recht is voldaan, tenzij een andere datum is overeengekomen. Gehele of ge- deeltelijke terugbetaling van een niet of niet ten volle gebruikt abonnement vindt niet plaats; c. met inlichtingen worden gelijk gesteld opgaven, bewij- zen of verklaringen van opneming of afvoering, uit- treksels, afschriften, verificaties en wijzigingen of aan- vullingen van alle zodanige inlichtingen. D. Burgerlijke stand. 1. Verstrekken van inlichtingen. a. een ongetekend bewijs van inschrijving in de re- gisters van de burgerlijke stand 0 50 met dien verstande dat bij geboorte-aangifte één geboortebewijs kosteloos wordt afgegeven. b. het verstrekken van inlichtingen of opgaven uit de registers van de burgerlijke stand, gevraagd 1. door of vanwege een kerkgenootschap dan wel do°r een rechtspersoon welke, hoewel geen kerk- genootschap zijnde, geacht kan worden daarmede gelijk te staan; 2. ten behoeve van een wetenschappelijk of filan- tropisch doel; a. per inlichting of opgaaf 0 ()g b. bij een abonnement met een geldigheidsduur van een jaar, voor 100 inlichtingen of opgaven 475 500 inlichtingen of opgaven 22 50 1000 inlichtingen of opgaven 42 50 De houders van deze abonnementen mogen in geen geval de inlichtingen of opgaven of ge- gevens daaruit aan derden verstrekken. c. het verstrekken van inlichtingen of opgaven uit de registers van de burgerlijke stand, niet vallende on- der D. 1. b: a. per inlichting of opgaaf 0 50 bij een abonnement met een geldigheidsduur van een jaar, voor 50 inlichtingen of opgaven 20 100 inlichtingen of opgaven 20 200 inlichtingen of opgaven 50 500 inlichtingen of opgaven j00 1000 inlichtingen of opgaven 275 b.

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 52