14 4e afd. 28 januari 1960. b. het aanbrengen van een wijziging, aanvulling of ver- klaring in een paspoort 2. Een toeristenkaart 3. Een bewijs van Nederlanderschap 4. Legalisatie van een handtekening 5. Een verklaring omtrent het gedrag 6. Elke andere dan de onder 1 t/m 5 genoemde verklaring welke in het bijzonder belang van betrokkenen wordt op- gemaakt K. Verklaringen Wet vervreemding landbouwgronden. Een verklaring als bedoeld in artikel 13 en artikel 29 van de Wet op de vervreemding van landbouwgronden L. Woonvergunningen. Het verstrekken van inlichtingen omtrent verieende ver- gunningen ingevolge artikel 1 van de Woonruimtewet 1947, St.bl. H 291, bij een abonnement met een geldigheidsduur van een jaar, voor 50 inlichtingen 100 inlichtingen 200 inlichtingen Een abonnement wordt geacht te zijn aangegaan op de dag waarop het verschuldigde recht is voldaan, tenzij een andere datum is overeengekomen. Gehele of gedeeltelijke terugbetaling van een niet of niet ten volle gebruikt abon- nement vindt niet plaats: M. Andere administratieve diensten. 1. Het passeren van een notariële akte buiten het raadhuis, voor elk uur dat een gemachtigde van de burge- meester daarvoor van zijn kantoor afwezig is, gedeel- ten van een uur voor een geheel gerekend 2. Het verstrekken van een in het bijzonder belang van de aanvrager zijnde inlichting uit politierapporten be- treffende aanrijdingen of andere ongevallen 3. Een bewijs van aangifte ais bedoeld in artikel 8 van de Paardenwet 1939 4. Het verstrekken van een niet hierboven onder II ge- noemde administratieve dienst, met uitzondering van het mondeling verstrekken van inlichtingen en de af- gifte van bewijzen van onvermogen Behoort bij raadsbesluit van 28 januari 1960. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. 1,— 1,— 1,— 0.50 1,— 1.— 1,— 20,— 30.— 50.— 5.— 5,— 0.50 1,— De secretaris, A. van Wingerde.

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 55