6 17 4e afd. 28 januari 1960. UITBAGGEREN HOUTVAART. Aan de Raad, Door de lozing van een aantal riolen, zowel van onze gemeente als van de gemeente Bloemendaal, is de Houtvaart langs de Vondelkade dermate vervuild, dat zij gedurende de zomermaanden bij tijden een ondraaglijke lucht verspreidt. De lozingen van de Heemsteedse riolen zijn in 1958 afge- sloten. Afsluiting van de overige riolen is in overweging. Na gehouden peiling is gebleken, dat zich in dit gedeelte van de Hout- vaart een hoeveelheid van plm. 3300 m3 bagger bevindt. De kosten van uitbaggeren worden geraamd op f 5000,waarvan 2000,voor rekening van de gemeenteBloemendaal kan worden gebracht De baggerspecie kan worden gebruikt voor de aanleg van plantsoenen in het Plan Rxvierenbuurt en Ipenrode. De kosten van transport kunnen wor- den bestreden uit het krediet dat voor het bouwrijp maken van de in dit plan gelegen gronden is beschikbaar gesteld. Wij slellen u voor ons door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit voor het uitbaggeren van het bovengenoemde gedeelte van de Houtvaart een krediet van f 3000,— beschikbaar te stellen. Heemstede, 20 januari 1960. Burgemeester en Wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. T. van Stegeren l.s. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van Burgemeester en wethouders van 20 januari 1960; BESLUIT: burgemeester en wethouders voor het uitbaggeren van de Houtvaart Iangs de Vondelkade een krediette verlenen, groot 3000,— ten Iaste van de gewone dienst van de begrôJBig 1960. openbare raadsvergadering van 28 januari 1960.

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 65