2e Afd. Zwemvijvers Stichting nieuwe zwemvijvers Sportparken Bouw nieuwe staantribunes Wegen: Verbetering Lanckhorstlaan Verbetering Zandvoortselaan Verbetering Valkenburgerlaan Aanleg Glipper Dreef Verbreding en verbetering wegdek Leidsevaartweg zuidelijk van de Am- sterdamse Waterleiding Oppervlakte-behandeling Heemsteedse Dreef Materieel: een nieuwe automatische sneeuwploeg een tweede brandweerauto Gas, water en eiektriciteit: Verbetering verlichting in diverse wijken Verzwaard onderhoud hoogspanningsstation „Bloemenhove" Verzwaring hoogspanningskabeinet in verband met te verwachten ver- hoogd gebruik van elektriciteit 6000 m hoogspanningskabel Vernieuwing eiektriciteitsmeters in 3 jaar Verzwaard onderhoud laagspanningsverdeelkasten in 3 jaar Uitbreiding van de middeldrukieiding door de Bennebroekerlaan in Ben- nebroek Uitbreiding van de signaalkabel ten behoeve van de middeldrukleiding. Van de vorenvermelde objecten eist een viertal wel onze bijzondere aan- dacht, omdat uitstel van uitvoering niet langer mogelijk is. Deze objecten zijnde uitbreiding van het Raadhuisde vervanging van het politiebureau de verbouw en uitbreiding van het kantoor der gemeentebedrijven en dê stichting van een nieuwe zwemgelegenheid. Wanneer wij hierover in een nadere beschouwing treden kunnen wij, zon- der enig voorbehoud te maken, vaststellen dat het Raadhuis zeer dringend uitbreiding behoeft. Hoewel de noodzaak daarvan bij U volkomen bekend is wij verwijzen daartoe naar Uw besluit van 31 maart 1955, no. 49, waar- bij een krediet werd verleend voor het maken van plannen voor uitb'reiding willen wij toch nog enkele punten noemen, waaruit o.m. deze noodzaak blijkt. De raadzaal is als vergaderzaal voor de raad te klein en de indeling daar- van vertoont in vele opzichten gebreken; kleine kamers voor vergaderingen van commissies zijn niet aanwezig; een garderobe voor de raadsleden ont- breekt; voor vergaderingen van de raadsfracties bestaat onvoldoende ge. legenheid; één raadsfractie beschikt voor haer vergaderingen over de ka- mer van de secretaris; er is geen wachtkamer beschikbaar; een kamer voor ondertrouw is niet aanwezig, zodat daarvoor de raadzaal moet worden ge- bruikt, hetgeen ook het geval is wanneer met een bezoeker van het raad- huis een vertrouwelijk gesprek moet worden gevoerd; 3secretarie-afdelingen en de gemeente-ontvanger zijn buiten het raadhuis gevestigd, terwiji de in

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 6