35 4e afd. 25 februari 1960. AANKOOP GBOND RIVIEKENBUUBT. Aan de Raad, Voor de doortrekking van de Rijnstraat ter verwezenlijking van het uit- breidingsplan-in-onderdelen ,,Plan Rivierenbuurt en Ipenrode is het nood- zakelijk, dat de gemeente de eigendom verkrijgt van een strookje grond, gelegen aan het einde van de bestaande Rijnstraat. Met C. G. van Tubergen's bloembollen- en zaadhandel N.V. hebben wij langdurige onderhandelingen gevoerd, welke tot het resultaat hebben ge- leid dat deze N.V. bereid is het gedeelte van het perceel, kadastraal be- kend gemeente Heemstede, sectie B, no. 5079, ter oppervlakte van onge- veer 390 m2, zoals op bijgaande tekening no. 1.108.7.3 in groene kleur is aangegeven, aan de gemeente in eigendom over te dragen. Overeengekomen werd, dat de kosten van overdracht van de grond ten laste van de gemeente komen, dat de gemeente zorg zal dragen voor het maken van een nieuwe en het uitbaggeren van de gedeeltelijk langs de Vechtstraat lopende afscheidingssloot en dat aan Tubergen N.V. een toe- gift betaald zal worden ten bedrage van f 2650,Deze werkzaamheden zijn opgenomen in het bestek voor het bouwrijp maken van gronden in de Rivierenbuurt. De kosten daarvan kunnen bestreden worden uit het ons in Uw vergadering van 18 december 1958 toegestane krediet. Wij achten de voorwaarden, waaronder deze aankoop kan geschieden, aanvaardbaar. Wij delen U tenslotte mede, dat de Commissie voor het Grondbednjt zich met een en ander geheel kan verenigen en stellen U voor daartoe te be- sluiten door bekrachtiging van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 17 februari 1960. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde.

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 27