2e afd. 25 februari 1960 26 VLOERBEDEKKING SX. AUGUSXINUSSCHOOL. Aan de Raad, Het r.k. parochiaal Kerkbestuur van O.L. Vr. Hemelvaart, alhier, heeft onder dagtekening van 9 december 1959 een aanvraag ingediend om op grond van artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 de nodige gelden uit de gemeentekas te mogen ontvangen voor het aanbrengen van naadloze vloerbedekking in 2 leslokalen van de St. Augustinusschool aan de Molen- werfslaan; De houten vloeren in 2 leslokalen, waarin thans het vierde en het zesde leerjaar zijn ondergebracht, verkeren in een slechte staat en behoren vol- gens het advies van de schoolarts verbeterd te worden. Ook de directeur van Openbare Werken is van oordeel, dat verbetering van die vloeren nood- zakelijk is. De kosten van het egaliseren komen ten laste van het school- bestuur. Voorts is het uit hygiënisch oogpunt wenselijk, dat deze vloeren worden voorzien van een vaste vloerbedekking, waarvan de kosten door het school- bestuur begroot worden op rond f 1820,Te zijner tijd wordt ingevolge de wet de definitieve kostenraming aan onze beoordeling onderworpen. Aangezien voorts bij inwilliging der aanvraag de normale eisen, aan het geven van iager onderwijs te stellen, niet zullen worden overschreden, stellen wij U voor deze door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit in te willigen. De Raad der gemeente Heemstede; gezien de aanvraag d.d. 9 december 1959 van het r.k. parochiaal Kerk- bestuur van O.L. Vr. Hemelvaart, alhier, om beschikbaarstelling van gel- den krachtens artikel 72 der Lager-onderwijswet 1920 voor het aanbrengen van naadloze vloerbedekking in 2 leslokalen van de St. Augustinusschool; overwegende, dat de aanvraag aan de gestelde voorschriften voldoet; mede gezien het voorstel van burgemeester en wethouders; gelet op de bepalingen der Lager-onderwijswet 1920 en op de uitvoerings- voorschriften daarvan; Heemstede, 27 januari 1960. v Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. T. van Stegeren, l.s. BESLUIT: de aanvraag in te willigen. Ge n ter openbare raadsvergadering van 2,5 februari 1960. De secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 5