46 4e afd. 31 maart 1960 VERKOOP GROND RIVIERENBUURT De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 23 maart 1960; BESLUIT burgemeester en wethouders te machtigen: le. voor de gemeente te verkopen, op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden, genoemd in de betreffende voorlopige koopakten: a. aan de heer W. A. Haak te Heemstede, een perceel bouwterrein, be- stemd voor de bouw van één eengezinswoning, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, ter oppervlakte van 580 m2, gelegen aan de noordzijde van de parallel met de Rijnstraat aangelegde nieuwe weg, kadastraal bekend in sectie B, no. 7262 (ged), voor de prijs van /27,per m2; b. aan de heer F. W. J. van Haaren te Heemstede, een perceel bouw- terrein, bestemd voor de bouw van één eengezinswoning, op bij- behorende tekening in groene kleur aangegeven, ter opp'ervlakte van 726 m2, gelegen aan de noordzijde van de parallel met de Rijnstraat aangelegde nieuwe weg, kadastraal bekend in sectie B, no. 7262 (ged), voor de prijs van /26,per m2; c. aan de heer B. van Gelder te Heemstede, een perceel bouwterrein, bestemd voor de bouw van één eengezinswoning, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, ter opervlakte van 922 m2, gelegen aan de noordzijde yan de parallel met de Rijnstraat aan- gelegde nieuwe weg, kadastraal bekend in sectie B, no. 7262 (ged), voor de prijs van /25,per m2; om in de kadastrale aanduiding van de verkochte percelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkopen geschieden, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij, na advies van de commissie voor het grondbedrijf, nodig zúllen oordelen of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten Gedaan ter openbare raadsvergadering van 31 maart 1960. De secretaris, 2e. De voorzitter

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 17