51 2e afd. 31 maart 1960 AFSCHRIJVINGSPERCENTAGES BEDRIJVEN Aan de Raad, Ingevolge artikel 14 der Verordening op het beheer der bedrijven dienen de afschrijvingspercentages van de onderscheidene bezittingen der be- drijven tenminste éénmaal in de vijf jaren te worden herzien. De betrekke- lijke tabel wordt door ons, onder Uw goedkeuring, de commissie van bij- stand gehoord, vastgesteld. De herziening behoort thans plaats te hebben, zodat de vast te stellen percentages dan, behoudens eventuele tussentijdse wijziging, zullen gelden voor de jaren 1960 tot en met 1964. Na te dezer zake met de commissie voor de bedrijven overleg +e hebben gepleegd, hebben wij besloten voor de gas-, duinwater- en elektriciteits- bedrijven de percentages vast te stellen, zoals deze hieronder zijn aan- gegeven. Deze stemmen overeen met die welke in de vorige vijfjaarlijkse periode hebben gegolden, met dien verstande, dat bij het gasbedrijf een tweetal nieuwe objecten is opgenomen. Aard der bezitting Afschrijvings- percentage I. Gasbedrijf Gebouwen Terreinophogingen Gashouder III Meubilair en kantoormachines Buizennet Dienstleidingen Lantaarns Gewone gasmeters Muntgasmeters Muntgasinstallaties Warmwaterdoorstroomapparaten Muntgaspenningen Rijwielen Voertuigen Roestafzuiginstallatie Verwarmingsinstallatie gashouder Ventilator-installatie en regulateurs 2V2 iy2 4 10 3 4 4 5 6 10 10 20 20 20 20 6 5 II. Duinwaterbedrijf Aanvoerleiding Pompstation Leiduin Watertoren en machinegebouw Watermeters Brandkranen Buizennet 4 3 4 5 2% 7% III. Elektriciteitsbedrijf Hoogspanningskabelnet Laagspanningskabelnet Huisaansluitingen Hoofdschakelstation Overbosstraat Transformatorhuisjes 3 3 5 2% 2%

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 29