80 4e afd. 28 april 1960 VERKOOP GROND RIVIERENBUURT Aan de Raad, Wij hebben de eer U mede te delen, dat de N.V. Hogerveka te Haarlem 4 percelen bouwterrein in de Rivierenbuurt wenst te kopen ter bebouwing met 30 flatwoningen, 4 winkels met bovenwoningen en 4 eengezins- woningen. Wij hebben tegen deze verkoop geen bezwaar en hebben mitsdien met genoemde N.V. een voorlopige koopakte afgesloten, welke, met het kaartje, waarop de over te dragen percelen grond zijn aangegeven, voor U ten raadhuize ter inzage ligt. Wij nodigen U uit tot deze verkoop te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 20 april 1960. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 20 april 1960; BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen: le. voor de gemeente te verkopen, op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden genoemd in de betreffende voorlopige koopakte, aan de N.V. Hogerveka te Haarlem a. twee percelen bouwterrein, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, in totaal groot 2515 m2, gelegen ten westen van de Rijnlaan, ten oosten van de Leidsevaart en ten zuiden van de Amstellaan,kadastraal bekend in sectie B, no. 6035 (ged) voor de prijs van 105.600,in totaal; b. één perceel bouwterrein, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, groot 1490 m2, gelegen ten westen van de Rijn- laan en ten zuiden van de Amstellaan tegenover de Reggelaan, kadastraal bekend in sectie B, no. 6035 en 5971 (ged) voor de prijs van /22,per m2; c. één perceel bouwterrein, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, groot 970 m2, gelegen ten westen van de Rijnlaan, ten noorden van de Amstellaan en ten oosten van de Reggelaan, kadastraal bekend in sectie B, no. 6035 en 5971 (ged) voor de prijs van 23,per m2; 2e. om in de kadastrale aanduiding van de verkochte percelen en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij, na het advies van de commissie voor het grondbedrijf, nodig zul'len oordelen, of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 28 april 1960. De secretaris, ^~TT5~-v<x>rzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 111