4e afd. 28 april 1960. §3 OPHEFFING ONBEWOONBAARVERKLARING BINNENWEG 169 Aan de Raad, Bij brief van 21 maart 1960 is door de heer G. P. Teeuwen, verteg"en- woordigend en handelend voor ,,Teeuwen Kolen en Olie N.V." aan Uw Raad verzocht tot opheffing van de onbewoonbaarverklaring van pereeeJ Binnenweg 169 over te gaan. Aan het perceel zijn voorzieningen aangebracht ter opheffing van de gebreken die tot onbewoonbaarverklaring hebben geleid. De hoofdingenieur-directeur van de Volkshuisvesting en de Bouwnijver- heid in de provincie Noordholland, die ingevolge artikel 32 der Woningwet over eventuele opheffing moet worden gehoord, heeft bij brief van 21 april 1960 medegedeeld, dat bij een ter plaatse ingesteld onderzoek is ge- bleken, dat de woning weer in bewoonbare staat is gebracht en dat hij het derhalve alleszins verantwoord acht indien Uw Raad zou besluiten tot op- heffing van de in Uw vergadering van 31 oktober 1957 uitgesproken on- bewoonbaarverklaring. Een ontwerp-besluit tot opheffing der ©nbewoonbaarverklaring voegen wij hierbij. De Raad der gemeente Heemstede; gezien een verzoek van de heer G. P. Teeuwen namens ,,Teeuwen Kolen en Olie N.V.", eigenaresse van het bij raadsbesluit van 31 oktober 1957 onbewoonbaar verklaarde perceel Binnenweg 169, om tot opheffing van de onbewoonbaarverklaring over te gaan; mede gezien een brief van de hoofdingenieur-directeur van de Volks- huisvesting en de Bouwnijverheid in de provincie Noordholland, waarin deze mededeelt dat uit een ingesteld onderzoek is gebleken, dat de woning weer in bewoonbare staat is gebracht en dat hij het derhalve alleszins verant- woord acht, indien de Raad tot opheffing der onbewoonbaarverklaring zou besluiten; gelet op artikel 32 der Woningwet; de onbewoonbaarverklaring van de bij raadsbesluit van 31 oktober 1957, no. 109 onbewoonbaar verklaarde woning Binnenweg 169 op te heffen. Heemstede, 20 april 1060. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 28 april 1960. De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 117