59 2e afd. 28 april 1960. Artikel 23. 1. De artikelen 51 tot en met 58 van het Algemeen Ambtenarenreglement vinden overeenkomstige toepassing. 2. Indien de werknemer, die niet verplicht verzekerd is ingevolge het Zie- kenfondsenbesluit, wordt toegelaten tot de in artikel 59 van het Alge- meen Ambtenarenreglement bedoelde voorziening, vinden het tweede en het derde lid van dat artikel en artikel 61 overeenkomstige toepas- sing. Artikel 24. Het bepaalde in of krachtens de voorgaande artikelen geldt met dien verstande, dat aan een werknemer of gewezen werknemer nimmer minder voordelen toekomen dan wanneer de Ziektewet op hem van toepassing zou zijn geweest. Par. 7. Van de overige rechten en verplichtingen. Artikel 25. 1. De werknemer is gehouden de plichten, uit zijn betrekking voortvloei- ende, nauwgezet en ijverig te vervullen en zich te gedragen zoals een goed werknemer betaamt. 2. Hij is verplicht zich te onthouden van alle gedragingen, die de inwen- dige orde of de veiligheid van de Staat zouden kunnen in gevaar bren- gen of schaden. 3. Hij behoort zich te onthouden van het bezigen van vloeken en van ruwe of onzedelijke taal. Artikel 26. 1. De werknemer is verplicht, indien hem een dienstwoning ter bewoning is aangewezen, deze te betrekken en zich terzake van de bewoning en het gebruik te gedragen naar de voorschriften of aanwijzingen die daaromtrent zijn gegeven. 2. Hij draagt de onderhoudskosten, welke volgens de wet en het plaatse- lijke gebruik gemeenlijk voor rekening van de huurder zijn, tenzij ter zake een afwijkende regeling is vastgesteld. Artikel 27. 1. De werknemer kan wegens buitengewone toewijding of bijzondere lof- felijke dienstverrichting worden beloond. 2. De beloningen zijn: a. tevredenheidsbetuiging; b. extra verlof c. gratificatie; d. buitengewone verhoging van loon. 3. Het derde lid van artikel 92 van het Algemeen Ambtenarenreglement vindt overeenkomstige toepassing. Artikel 28. De artikelen 6, 17, 3e lid, 63, 3e lid, 64, 67, 68, 70 tot en met 73, 75 tot en met 91 van het Algemeen Ambtenarenreglement vinden voorts over- eenkomstige toepassing.

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 49