60 2e afd. 28 april 1960. SPAARVEKORDENING GEMEENTEPERSONEEL De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burg-emeester en wethouders, alsmede het ad- vies van de commissie van overleg voor het gemeentepersoneel; BESLUIT: vast te stellen de volgende: SPAARVERORDENING GEMEENTEPERSONEEL Artikel 1. Deze verordening verstaat onder f. g- 1. 2. 2. b. bezoldiging c. pensioensgrondslag 2. a. ambtenaar: 1. de ambtenaar in de zin van artikel 1 van het Algemeen Ambtenarenreglement; de werknemer in de zin van de Arbeidsover- eenkomstenverordening, voor zover hij in dienst is genomen overeenkomstig de bepalin- gen van afdeling I van die verordening; voor zover op hem niet van toepassing is de Pre- miespaarregeling Rijksambtenaren tevens loon, wachtgeld en uitkering; 1. mede het bedrag waarop met betrekking tot een ambtenaar, die de hoedanigheid van amb- tenaar in de zin van de Pensioenwet 1922 (Stbl. 240) niet bezit, de pensioensgrondslag zou zijn vastgesteld, indien hij genoemde hoe- danigheid zou hebben bezeten; het totaal van de pensioensgrondslagen, indien de ambtenaar in twee of meer betrekkingen in dienst van de gemeente is; dienst bij een der lichamen, bedoeld in de artike- len 3 en 4 der Pensioenwet 1922 (Stbl. 240) een bijzondere spaarrekening als bedoeld in ar- tikel 3; iedere beëindiging van de dienstbetrekking; een uitkering op grond van artikel 5 van de Uit- keringsverordening. Artikel 2. Op verzoek van de ambtenaar wordt bij de uitbetaling van zijn bezol- !ging een gedeelte daarvan ingehouden. Dit gedeelte bedraagt ten hoogste 5/12 per maand van de op het tijdstip van het verzoek voor hem vastgestelde pensioensgrondslag onderscheidenlijk, indien de bezol- Per week wordt uitbetaald, 1/10 van die pensioenserondslae*, doch niet meer dan f 50,per maand. Indien de ambtenaar voornemens is aanspraak te maken op spaarpre- mie op grond van het verrichten van periodieke betalingen als bedoeld m artikel 6, tweede lid, sub a 2e, dient hij het bedrag van deze betalin- gen aan burgemeester en wethouders te melden. Ten aanzien van het aan te melden bedrag is het bepaalde in de tweede voizin van het vori- ge lid van overeenkomstige toepassing. d. overheidsdienst: e. spaarrekening ontslag: uitkering:

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 56