61 2e afd. 28 april 1960. EERSTE WIJZIGING STUDIEKOSTENVERORDENING GEMEENTEPERSONEEL De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede het ad- vies van de commissie van overleg voor het gemeentepersoneel; de „Verordening inzake tegemoetkoming in studiekosten van personeel der gemeente", vastgesteld bij raadsbesluit van 31 maart 1955, no. 27, te wijzigen als volgt: a. De laatste alinea van het tweede lid van artikel 2 vervalt. b. In artikel 4, le lid, wordt: voor ,,lesgeld" gelezen „les-, examen- en diplomagelden" na ,,het volgen der lessen" ingevoegd „en het afleggen der examens". c. Artikel 4, 2e lid, wordt gelezen als volgt: De tegemoetkoming kan, na aftrek van de versehuldigde Ioonbeiasting, de premie ingevolge de Algemene Ouderdomswet en de premie inge- volge de Algemene Weduwen- en Wezenwet niet meer bedragen dan 75 procent van de in het vorige lid bedoelde uitgaven. De loonbelasting en de genoemde premiën worden, indien en voor zover verschuldigd, voor rekening der gemeente genomen. d. Het tweede lid van artikel 5 wordt gelezen als volgt 2. Wanneer de ambtenaar bij het afleggen van het examen de eerste maal niet slaagt kunnen burgemeester en wethouders de in het vo- rige lid bedoelde termijn tot het tijdstip van het eerstvolgende exa- men verlengen. e. Artikel 7, le lid, onder b, wordt gelezen als volgt b. naar het oordeel van burgemeester en wethouders de studie, waar- voor de tegemoetkoming is verleend, beëindigt voordat deze tot het behalen van het daaraan verbonden diploma heeft geleid, tenzij voortzetting redelijkerwijze niet van hem kan worden verlangd. f. In artikel 7, le lid, onder c, wordt na ,,op eigen verzoek" ingevoegd „wordt ontslagen zonder in andere overheidsdienst over te gaan". Dit besluit treedt in werking met ingang van 1 mei 1960. BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 28 aprii 1960.

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 63