62 2e afd. 28 april 1960. voornoemde circulaire opgenomen richtlijnen. Uit praktische overwegingen zouden wij de lonen van het jeugdig admini- stratief personeel niet meer in de jaarwedderegeling willen opnemen doch doen bepalen, dat de beloning geschiedt volgens de rijksregeling. De jeugdlonen, zoals die in de jaarwedderegeling waren opgenomen, waren steeds geheel overeenkomstig die voor het jeugdig personeel in rijksdienst. In het le lid van artikel 5 komt onder „j" de functie van hoofdbode nog voor. De voor deze functionaris bepaalde wedde geldt volgens het slot van het le lid slechts voor het tijdvak, gedurende hetwelk de tegenwoordige hoofdbode als zodanig in gemeentedienst werkzaam zal zijn. Nu bedoelde hoofdbode ingaande 1 maart j.l. de gemeentedienst met pensioen verlaten heeft en de salariëring van zijn opvolger op een andere wijze is geregeld zijn de betreffende zinsneden niet meer in dit lid opgenomen. Tenslotte dienen de bedragen, welke worden gekort wegens het genot van vrije woning, te worden verhoogd met 20 in verband met de huur- verhoging ingaande 1 april 1960. Het vorenstaande is verwerkt in een ontwerp-besluit tot zevende wijzi- ging van de jaarwedderegeling ambtenaren. Wij stellen U voor tot een salarisverhoging voor de ambtenaren onzer gemeente te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. De plaatselijke commissie van overleg, groep ambtenaren, gaat volgens het bij de stukken ter inzage gelegde advies geheel met dit ontwerp-besluit akkoord. Heemstede, 8 april 1960. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde.

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 68