irzitter, 2e afd. 28 april 1960. 72 ACHTSTE WIJZIGING JAAKWEDDEREGELING AMBTENAREN. Aan de Raad, Het is wenselijk, dat er in de jaarwedderegeling- voor de ambtenaren enige kleine wijzigingen worden aangebracht. Xn de salarisklasse I komt geen functie voor in welke een mannelijke of een vrouwelijke ambtenaar, die geen typiste is, werkzaam kan zijn. Der- halve zouden wij in deze salarisklasse de functie willen doen opnemen van „kantoorbediende". Deze functie kwam tot 1 januari 1954 in salariskiasse II voor en werd toen vervangen door de functie van schrijver. De directeur der sportbedrijven zal op 1 mei a.s. de gemeentedienst met pensioen verlaten. De opvolger is door ons aangesteld als ,,ambtenaar voor de sport" in de rang van commies A. Dit heeft het voordeel, dat wanneer wij tot bevordering in rang zouden willen overgaan, dit op eenvoudige wijze kan geschieden, terwijl wanneer deze functie in de jaarwedderegeling opge- nomen zou zijn tot wijziging van deze regeling door Uw College zou dienen te worden besloten steeds wanneer bevordering van de betreffende func- tionaris wenselijk werd geacht. De functie van „directeur sportbedrijven", opgenomen in salarisklasse XVI willen wij daarom laten vervallen. Indien U zich met het voorgaande kunt verenigen verzoeken wij U tot vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit over te gaan. Heemstede, 8 april 1960. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; Gezien het voorstel van burgemeester en wethouders en het advies van de Commissie van Overleg voor het gemeentepersoneel, groep ambtenaren; BESLUIT: de staat, behorende bij de ,,Verordening regelende de jaarwedden van de ambtenaren in dienst der gemeente", vastgesteld bij raadsbesluit van 28 juli 1955, no. lOOa, welke verordening laatstelijk gewijzigd is bij raadsbe- sluit van heden, no. 62 te wijzigen als volgt: In salarisklasse I wordt onder ,,Functie" opgenomen ,,kantoorbediende" en in salarisklasse XVI vervalt „directeur sportbedrijven". Dit besluit treedt in werking met ingang van 1 mei 1960. t5?daan ter openbare raadsvergadering van 28 april 1960. De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 93