4e afd. 30 jUni 1960 qj In het wandelbos zal evenwel niet worden geduld deg-ene, die bliik sreeft van een onjuist begrip over de geoorloofde vrijheid, noch degene wiens gedrag onwelvoegelijk is of hinderlijk is of kan zijn voor anderen of on emgerlei wijze tot schade leidt of kan leiden. Het is derhalve o.a. verboden: a. te schreeuwen; een vuurtje te stoken; brandende voorwerpen neer te werpen; papier, schillen of ander afval zichtbaar achter te laten anders dan în daarvoor bestemde vuilnisbakken; te schrijven, snijden of kras- sen op bomen, banken, gebouwen of andere eigendommen der gemeente- in bomen en op hekken, muren e.d. te klimmen en beplanting te be^ schadigen of weg te nemen; b. buiten de in het wandelbos geplaatste privaten en waterplaatsen dat- gene te verrichten waartoe die inrichtingen bestemd zijn; c. zich in bad- of zwemcostuum in het wandeibos te bevinden. Artikel 4. Gedurende de tijd dat het wandelbos is opengesteld wordt op de Sparre- 'aan' Bosbeeklaan, de Molenlaan en de middelste der drie wegen van de Vrijheidsdreef alle verkeer toegelaten. Burgemeester en wethouders zijn evenwel bevoegd te bepalen, dat op bovenbedoelde lanen en weg het verkeer van door hen aangewezen ver- voermtddelen geheel of gedeeltelijk is verboden. Dit verbod moet op duide- hjke wijze ter plaatse worden kenbaar gemaakt. Op alle overige wegen en paden wordt alleen verkeer van voetgangers met mbegrip van kmderwagens, toegelaten, tenzij burgemeester en wet- bhj1kenS &n bepalen en ter plaatse daarvan op duidelijke wijze doen Het is verboden voertuigen elders te hebben dan op wegen waarop het verkeer met die voertuigen is toegelaten en op in het bos voor parkeren en stallmg aangewezen plaatsen. Artikel 5. De onroerende goederen, welke daarvoor in aanmerking komen, worden verhuurd of verpacht. Artikel 6. Het verversingshuis, de kinderspeelplaats en de belvédëre met het recht tot exploitatie van de buffetten daarin, alsmede het recht tot het hebben en/of exploiteren van rljwielstallingen, toiletgebouwtjes en andere opstallen kunnen bij raadsbesluit worden verpacht. In dat raadsbesluit kunnen bur- gemeester en wethouders worden gemachtigd nadere voorwaarden te stel- len terzake van de wijze van beheer en exploitatie van het verpachte. Artikel 7. Het îs verboden in het wandelbos verversingen en andere voorwerpen ten verkoop aan te bieden, kramen, tenten e.d. op te richten, vermakeliik- heden wedstnjden en andere attracties te organiseren, anders dan op standplaatsen welke daartoe bij besluit van de raad of, krachtens raads- besiuit, van burgemeester en wethouders, worden verpacht, dan wel voor zover daartoe geen standplaatsen behoeven te worden ingenomen anders dan krachtens vergunning van burgemeester en wethouders.

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 11