94 4e afd. 30 juni 1960 VERKOOP GROND RIVIERENBUURT. Aan de Raad, Wij hebben de eer U mede te delen, dat de N.V. Hogerveka te Haarlem heeft verzocht te mogen kopen 1 perceel bouwterrein, gelegen aan de zuid- zijde van de Amstellaan, bestemd voor bebouwing met 10 eengezins- woningen. Wij hebben tegen deze verkoop geen bezwaar en hebben mitsdien met genoemde N.V. een voorlopige koopakte afgesloten, weike, met het kaartje, waarop het over te dragen perceel grond is aangegeven, voor U ten raad- huize ter inzage ligt. Wij nodigen U uit tot deze verkoop te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 16 juni 1960; BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen: le. voor de gemeente te verkopen, op de grondslag van de bepaiingen en voorwaarden genoemd in de betreffende voorlopige koopakte, aan de N.V. Hogerveka te Haarlem 1 perceel bouwterrein, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, groot 2100 m2, gelegen aan de zuidzijde van de Amstellaan, kadastraal bekend in sectie B, no. 6035 (ged) voor de prijs van /22,— per m2; 2e. om in de kadastrale aanduiding van het Y"rkochte perceel en in de redactie van de bepalingen en voorwaarde,,, waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij, na het advies van de commissie voor het grondbedrijf, nodig zulien oordelen, of wel gedeputeerde staten wenselijk zullen aehten. Heemstede, 16 juni 1960. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, J. T. van Stegeren l.s. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 30 juni 1960, ris- De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 3