v^\r~ 95 J. T. üegeren, 4e afd. 30 juni 1960 VERKOOF GROND AAN DE SPORTPARKLAAN. Aan de Raad, Wij hebben de eer U mede te delen, dat de fa. Bosma en Bovenkamp te Heemstede zich tot ons heeft gewend met het verzoek te mogen kopen een perceel grond, groot 1928 m2, gelegen aan de noordzijde van de Sport- parklaan, bestemd voor de bouw van 2x2 ééngezinswoningen, voor de prijs van f 25,per m2. Wij hebben tegen deze verkoop geen bezwaar en hebben mitsdien met genoemde firma een voorlopige koopakte afgesloten, welke, met het kaart- je, waarop het over te dragen perceel grond is aangegeven, voor U ten Raadhuize ter inzage ligt. De in bijgevoegd ontwerp-besluit genoemde prijs achten wij, met de commissie voor het grondbedrijf, voldoende hoog. Wij nodigen U uit tot deze verkoop te besluiten door vaststeling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 16 juni 1960. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingordc. V. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 16 juni 1960; BESLUIT. burgemeester en wethouders te machtigen: le. voor de gemeente te verkopen, op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden, genoemd in de betreffende voorlopige koopakte, aan de firma Bosma en Bovenkamp te Heemstede, voor zich of haar nader te noemen meesters, een perceel bouwterrein, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, groot 1928 m2, gelegen aan de Sport- parklaan, kadastraal bekend in sectie C, no. 2954, voor de prijs van 25,— per m2; 2e. om in de kadastrale aanduiding van het verkochte perceel en in de redactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoop geschiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen, als zij, na advies van de commissie voor het grondbedrijf, nodig zullen oordelen, of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 30 juni 1960. De. secretaris.

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 5