4e Afd. 28 juli 1960 105 AANSCHAFFING GRASMAAIEK SPORTPABKEN. Aan de &aad, De Stichting Heemsteedse Sportparken heeft onze medewerking ingeroe- pen voor de aanschaffing van een nieuwe triple-aanhangmaaier. De thans gebruikte triple-aanhangmaaier is reeds meer dan 25 jaar in gebruik en nu geheel versleten. Binnen de kortst mogelijke termijn zou een der maaidelen moeten worden vervangen (kosten f 1500,terwijl de beide andere maaidelen ook binnenkort aan vervanging toe zijn. Ver- schiliende onderdelen blijken ingeval van breuk niet meer leverbaar te zijn en moeten dan worden nagemaakt, hetgeen uiteraard grote kosten met zich brengt. In de afgelopen 5 jaren is de onderhoudspost voor de maaier reeds hoog geweest, terwiji de geraamde onderhoudskosten voor de jaren 1960 en 1961 een bedrag van f 2000,zullen vergen. Door het veelvuldig in revisie zijn van de maaier moet het maaiwerk door derden worden ver- richt, hetgeen extra uitgaven met zich brengt. Wij achten het dan ook noodzakelijk dat zo spoedig mogelijk een nieu- we maaier wordt aangeschaft. De kosten van een triple-aanhangmaaier bedragen 4750, Wij stellen U voor ons ten behoeve van de aankoop het benodigde kre- diet te verlenen. De Raad der gemeente Heemstede, gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 13 juli 1960; BESLUIT A. burgemeester en wethouders een krediet te verlenen groot 4750, voor de aankoop van een triple-aanhangmaaier ten behoeve van de Stichting Heemsteedse Sportparken; B. het sub A aangegeven bedrag af te schrijven in 10 jaar. Heemstede, 13 juli 1960. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent l.b. De secretaris, A. van Wingerde. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 28 juli 1960. r>o vnnr^itfor De secretaris

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 9