4e afd. 15 december 1960 169 OPHEFFING ONBEWOONBAABVEKKLARING Aan de Raad, Door mevrouw A. W. M. van Beinum, Valkenburgerlaan 12 alhier, is gevraagd de onbewoonbaarverklaring van het perceel Binnenweg 173, dat door haar is gekocht, op te heffen. Aan het perceel zijn voorzieningen aangebracht ter opheffing van de gebreken, die tot onbewoonbaarverkla- ring hebben geleid. De hoofdingenieur-directeur van de Volkshuisvesting en de Bouwnijver- heid in de provincie Noordholland, die ingevolge artikel 32 der Woningwet over eventuele opheffing is gehoord, heeft medegedeeld, dat bij een ter plaatse ingesteld onderzoek is gebleken, dat de woning weer in bewoonbare staat is gebracht en dat hij het alleszins verantwoord acht indien Uw Raad zou besluiten tot opheffing van de in Uw vergadering van 31 oktober 1957 uitgesproken onbewoonbaarverklaring. Een ontwerp-besluit tot opheffing van de onbewoonbaarverklaring voe- gen wij hierbij. De Raad der gemeente Heemstede; gezien een verzoek van mevrouw A. W. M. van Beinum, Valkenburger- laan 12 alhier, eigenaresse van het bij raadsbesluit van 31 oktober 1957 onbewoonbaar verklaarde perceel Binnenweg 173, om tot opheffing van de onbewoonbaarverklaring over te gaan; gelezen de brief d.d. 9 december j.l. van de hoofdingenieur-directeur van de Volkshuisvesting en de Bouwnijverheid in de provincie Noordholiand, waarin deze mededeelt, dat hem uit een ingesteld onderzoek is gebleken, dat de woning weer in bewoonbare staat is gebracht en dat hij het daarom alleszins verantwoord acht, indien tot opheffing van de onbewoonbaar- verklaring zal worden besloten; gelet op artikel 32 der Woningwet; de bij raadsbesluit van 31 oktober 1957, no. 109, uitgesproken onbewoon- baarverklaring van het perceel Binnenweg 173 op te heffen. Heemstede, 7 december 1960. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. BESLUIT: Gedaan ter openbare raadsvergadering van 15 december 1960.

Raadsnotulen Heemstede | 1960 | | pagina 21