4e afd. 23 maart 1961. 48 23 maart 1961. VERBETERING KERKLAAN. Aan de Raad, Zoals Uw Raad bekend is moet, uit verkeersoogpunt bezien, de situatie in de Kerklaan, aan de oostzijde van de Witte Brug, gevaarlijk worden geacht. Voetgangers, die zich van de Kerklaan naar de Raadhuisstraat willen begeven moeten, wegens het ontbreken van een trottoir ter hoogte van de percelen Kerklaan 3 en 5, ter plaatse van de rijweg gebruik maken. Maatregelen, die aan deze toestand een einde maken, kunnen bij het steeds intensiever wordende verkeer, niet achterwege blijven. Wij hebben, na overleg met de commissie voor openbare werken, doen nagaan op welke wijze hier een verbetering tot stand kan worden gebracht. Zoals uit de voor U ten raadhuize ter inzage gelegde stukken blijkt is het, zonder dat daarvoor een gedeelte van de rijweg benut behoeft te worden, mogelijk ter plaatse een trottoir van 0.85 m breedte aan te brengen. Wij verzoeken U ons het voor uitvoering van deze verbetering nood- zakelijke krediet, groot 2000,te verlenen. Heemstede, 15 maart 1961. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 15 maart 1961; BESLUIT: burgemeester en wethouders, ten laste van de gewone dienst van de be- groting 1961, een krediet te verlenen groot 2000,voor het aanleggen van een trottoir voor de percelen Kerklaan 3 en 5, alhier. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 23 maart 1961. De secretaris, De

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 17