55 2e Afd. 27 april 1961. WIJZIGING OVEREENKOMST INZAKE GASLEVERING AAN VOGELENZANG. Aan de Raad, Sinds 15 september 1913 is tussen de gemeenten Bloemendaal en Heem- stede een overeenkomst van kracht inzake de levering van gas aan de wijk Vogelenzang. De overeenkomst werd aanvankelijk aangegaan voor de tijd van 25 jaren. Na 15 september 1938 werd deze overeenkomst stil- zwijgend van jaar tot jaar verlengd, onder verplichting voor beide par- tijen om, indien een hunner deze overeenkomst wil doen beëindigen, ten- minste een jaar van tevoren daarvan schriftelijk mededeling te doen aan de andere partij. Wij meenden, dat in deze overeenkomst eenzelfde bepaling behoorde te worden opgenomen als in de onlangs met Bennebroek gesloten nieuwe overeenkomst tot levering van gas in die gemeente werd neergelegd n.l. die volgens welke de kosten van het verleggen der leidingen gelijkelijk over de beide gemeenten zouden worden verdeeld indien deze verlegging noodzakelijk werd gemaakt als gevolg van een maatregel der gas ontvan- gende gemeente. Wij hebben burgemeester en wethouders van Bloemendaal met onze zienswijze in deze in kennis gesteld en dit college bleek zich met een aan- vulling der overeenkomst in deze geest geheel te kunnen verenigen, ook al stond het dan een enigszins andere redactie voor dan wij hadden voor- gesteid. Tegen deze laatste redactie bestaat echter bij ons college geen enkele bedenking. Wij stellen U voor door vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit aan de totstandkoming van een wijziging der overeenkomst in de hier- boven aangegeven zin mede te werken. Heemstede, 19 april 1961. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde.

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 17