c 2e Afd. 27 april 1961. 57 VERKOOP STROOKJES GROND LANGS CRAYENESTERVAART Aan de Raad, Door mejuffrouw M. M. van der Vegte te Haarlem wordt van de ge- meente gepacht een tweetal strookjes grond, ter gezamenlijke grootte van 21 m2, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie A, no. 3563 (ged), gelegen aan de noordelijke oever van de Crayenestervaart, achter het woonhuis aan de Crayenesterlaan 136 te Haarlem. De bij dit woonhuis behorende schuur is gedeeltelijk op deze grond gebouwd en het overige deel is als tuin in gebruik genomen. Genoemde pachtster heeft de wens te kennen gegeven bedoelde strookjes grond te kopen. Zij is bereid daarvoor een bedrag van f 21,te betalen. Dit bedrag kan niet onredelijk worden genoemd, wanneer in aanmerking wordt genomen, dat koopster belast wordt met de overdrachtskosten en het onderhoud der oevervoorzieningen. Aangezien de gemeente bij de eigendom van deze strookjes grond geen belang heeft nodigen wij U uit tot deze verkoop te besluiten door vaststel- ling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Een kaartje, waarop de over te dragen grond is aangegeven, ligt voor U bij de stukken ter inzage. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 12 april 1961; BESLiUIT: burgemeester en wethouders te machtigen voor de gemeente te verkopen aan mejuffrouw M. M. van der Vegte te Haarlem twee strookjes grond ter gezamenlijke grootte van 21 m2, kadastraal bekend gemeente Heem- stede, sectie A, no. 3563 (ged), gelegen aan de noordelijke oever van de Crayenestervaart achter het woonhuis aan de Crayenesterlaan no. 136 te Haarlem, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, voor de prijs van f 21,en voorts onder de nader door burgemeester en wet- houders te stellen voorwaarden. Heemstede, 12 april 1961. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 april 1961.

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 21