4e afd. 27 april 1961. 61 WIJZIGING GEMEENSCHAPPELIJKE BEGELING VLEESKEUBIN GSDIEN ST. Aan de Raad, Ingevolge artikel 17 van de gemeenschappelijke regeling inzake de Vleeskeuringsdienst c.a. kunnen gemeenten tot de regeling toetreden bij goedgekeurd raadsbesluit dier gemeente en met instemming van burge- meester en wethouders van de centrale gemeente, de commissie van advies De gemeente Haarlemmermeer is in 1960 met terugwerkende kracht tot en met 1 januari 1958 tot de regeling toegetreden. In het desbetreffende raadsbesluit is bepaald, dat de toetreding vervalt, indien niet binnen een jaar na de goedkeuring van het raadsbesluit door Gedeputeerde Staten de regeling op enkele, in dat besluit omschreven, punten wordt gewijzigd. Het raadsbesluit, dat de instemming van de centrale gemeente en de commissie van advies had, is inmiddels goedgekeurd, zodat thans de rege- ling moet worden gewijzigd. Van deze gelegenheid kan worden gebruik gemaakt de regeling ook op andere punten te herzien. Een concept-raadsbesluit bieden wij U hierbij ter vaststelling aan. Ter toelichting op het ontwerp diene het volgende: 1. De aanvulling van de aanhef en van artikël 1, lid 1 heeft ten doel de deelneming van Haarlemmermeer in de regeling vast te leggen. 2. De aanvulling van artikel 1, lid 3, beoogt tegemoet te komen aan het door de Pensioenraad kenbaar gemaakt bezwaar, dat in de regeling niet tot uitdrukking is gebracht, dat het personeel in dienst blijft van de gemeente Haarlem. 3. De aanvullingen in artikel 7, lid 3 en artikel 11, lid 1 zijn een gevolg van de destijds door de gemeente Haarlemmermeer bij de toetreding gestelde voorwaarden. 4. De overige aanvullingen zijn verbeteringen in de redactie van de finan- ciële bepalingen. De commissie van advies, als bedoeld in artikel 3 van de gemeenschap- pelijke regeling, gaat met het onderhavige wijzigingsvoorstel geheel ak- koord. Wij delen U nog mede, dat de gemeenteraad van Bennebroek besloten heeft met ingang van 1 januari 1961 tot de regeling toe te treden. Heemstede, 12 april 1961. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde.

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 29