61 4e afd 27 april 1961. WIJZIGING GEMEENSCHAPPELIJKE REGELING VLEESKEURIN GSDIENST. De Raad der gemeente Heemstede; Gelezen het voorstel van burgemeester en wethouders; Gelet op het bepaalde in de Vleeskeuring-swet, de Destructiewet en de Wet gemeenschappelijke regelingen; BESLUIT: A. De gemeenschappelijke regeling inzake de vleeskeuringsdienst c.a. als bedoeld in zijn hesluit van 18 december 1958, no. 161, als volgt te herzien Artikel I Tussen de woorden „Haarlemmerliede en Spaarnwoude" en „Heemstede" in de aanhef, wordt ingevoegd „Haarlemmermeer". Artikel H In lid 1 van artikel 1 wordt tussen de woorden ,,Haarlemmerliede en Spaarnwoude" en „Heemstede" ingevoegd „Haarlemmermeer". Artikel III In lid 3 van artikel 1, tweede volzin, worden tussen de woorden „perso- neel" en ,,is" ingevoegd de woorden ,,dat in dienst is van de gemeente Haarlem". Artikel IV Aan artikel 7 wordt toegevoegd een 3e lid luidende als volgt ,,3. In afwijking van het bepaalde in lid 1 kunnen burgemeester en wet- houders van Haarlemmermeer de commissie van advies gehoord hoogstens 5 slachtplaatsen in hun gemeente aanwijz^n voor het verrichten van noodslachtingen". Artikel V Het le lid van artikel 11 wordt ingetrokken en opnieuw vastgesteld als volgt: „1. Indien over enig dienstjaar de exploitatie van de dienst een nadelig respectievelijk voordelig saldo aanwijst, komt het bedrag daarvan ten laste respectievelijk ten gunste van de aangesloten gemeenten, naar ver- houding van het aantal inwoners in elke gemeente op 1 januari van dat dienstjaar, met dien verstande, dat voor de berekening van het aandeel van de gemeente Haarlemmermeer het inwonertal van die gemeente wordt bepaald: a. per 1 januari 1958 op 70 v.h. werkelijke aantal b. per 1 januari 1959 op 75 v.h. werkelijke aantal c. per 1 januari 1960 op 80 v.h. werkelijke aantal d. per 1 januari 1961 op 90 v.h. werkelijke aantal e. per 1 januari 1962 op 100 v.h. werkelijke aantal." Artikel VI De woorden „verschil bestond" aan het slot van het 4e lid van artikel 11 worden vervangen door de woorden „exploitatiesaldo is vastgesteld".

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 30