64 4e afd. 27 april 1961. VERKOOP GROND HERMAN HEIJERMANSLAAN EN JACQUES PERKLAAN. Aan de Raad, In Uw vergadcring van 23 februari j.l. hebt U ons voorstel tot verkoop van bovenvermeld terrein aan de fa. Bosma Bovenkamp en de heren S. L. Blom en N. M. van Gelderen aangehouden met gelijktijdig verzoek aan ons college, een onderzoek te doen instellen naar de belangstelling van de eigenaren van de aan dit terrein grenzende percelen naar het achter de woningen Zandvoortselaan 107 t/m 123 aanwezige voetpad. Wij hebben met deze eigenaren overleg gepleegd en daarbij is gebleken, dat: le. de heer F. H. Driessen van de gemeente wil kopen een perceel grond, gelegen naast het hem in eigendom toebehorende perceel Herman Heijermansiaan 6, ter grootte van 61 m3; 2e. de heer P. J. van Deventer van de gemeente wil kopen een strook grond, gelegen achter het hem in eigendom toebehorende perceel Zandvoortselaan 117, ter grootte van 13,5 m2; 3e. de heer A. Strijbis van de gemeente wil kopen een strook grond, ge- legen achter het hem in eigendom toebehorend perceel Zandvoortselaan 113, ter grootte van 13,5 m2. 4e. mevr. A. Maertens-van Helden van de gemeente wil kopen een strook grond, gelegen achter het haar in eigendom toebehorend perceel Zandvoortselaan 119, ter grootte van 13,5 m2. De overige eigenaren hebben ons doen blijken, dat zij voor het kopen van een gedeelte van het voetpad geen belangstelling hebben. Voor zover de aan deze eigenaren toebehorende panden zijn verhuurd hebben de be- woners uitgang op de Zandvoortselaan via een naast de woning gelegen voetpad. De oppervlakten van de aan de fa. Bosma Bovenkamp en de heren S. L. Blom en N. M. van Gelderen te verkopen gedeelten van het terrein ondergaan, tengevolge van het vorenstaande, een kleine wijziging. Wij hebben met de gegadigden voorlopige koopakten afgesloten, welke, met de kaartjes, waarop de over te dragen percelen grond zijn aangegeven, voor U ten Raadhuize ter inzage Iiggen. Alle gegadigden zijn bereid de door ons gevraagde prijs van 32,50 per m2 te betalen. Wij nodigen U uit tot deze verkoop te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 19 april 1961. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde.

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 37