65 4e afd. 27 april 1961 ONBEWOONBAARVERKLARING KERKLAAN 51 De Raad der gemeente Heemstede; overwegende, dat de woning Kerklaan 51, kadastraal bekend gemeente Heemstede, sectie B, no. 1320, in een slechte toestand verkeert; dat de binnen- en buitenmuren in ernstig vervallen toestand verkeren, de kap van de woning volkomen is vergaan en de vloeren van vrijwel alle ver- trekken verzakt zijn; dat een behoorlijke keuken-uitrusting en een behoorlijke w.c. ontbreken, terwijl de riolering aan de achterzijde van de woning verzakt en defect is; dat de woning wegens bovenstaande gebreken ongeschikt is ter bewoning en niet door het aanbrengen van verbeteringen in bewoonbare staat is te brengen dat de hoofdingenieur-directeur van de Volkshuisvesting en de Bouw- nijvêrheid in de provincie Noordholland bij brief van 20 april 1961, no. 3377 adviseert de woning onbewoonbaar te verklaren op grond van de volgende gebreken: de vervallen staat; de vochtigheid van de woning de brandgevaarlijke toestand; de gebrekkige inrichting van de keuken en de onhygiënische ligging van het privaat; gelet op het voorstel van burgemeester en wethouders, alsmede op artikel 25 van de Woningwet; BESLUIT: 1. de woning, plaatselijk gemerkt Kerklaan 51, kadastraal bekend ge- meente Heemstede, sectie B, no. 1320, onbewoonbaar te verklaren; 2. te gelasten, dat deze woning moet zijn ontruimd binnen een termijn van 4 maanden, te rekenen van de dag, waarop de tijd tot voorziening tegen dit besluit is verstreken of dit besluit tot onbewoonbaarverklaring is gehandhaafd. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 27 april 1961. De voorzitter, De secretaris,

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 41