73 4e afd. 25 mei 1961 VERKOOP GROND VAN INDUSTRIETERREIN AAN DE NIJVERHEIDSWEG. Aan de Raad, Wij hebben de eer U mede te delen, dat mevrouw wed. G. C. de Windt- Meijer te Heemstede zich tot ons heeft gewend met verzoek te mogen kopen een perceel grond, ter grootte van 450 m2, gelegen aan de west- zijde van de Nijverheidsweg met het doel daarop een bedrijfsgebouw voor schoenfournituren te stichten. Aangezien bij ons college tegen deze verkoop geen bezwaar bestaat heb- ben wij met genoemde gegadigde een voorlopige koopakte afgesloten, wel- ke, met het kaartje waarop het over te dragen perceel grond is aangege- ven, voor U ten Raadhuize ter inzage ligt. Wij stellen U voor, door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit, tot verkoop over te gaan tegen de voor dit terrein geldende prijs van /27, per m2. Heemstede, 18 mei 1961. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders van 18 mei 1961; BESLUIT: burgemeester en wethouders te machtigen: le. voor de gemeente te verkopen op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden, genoemd in de desbetreffende voorlopige koopakte, aan mevrouw wed. G. C. de Windt-Meijer te Heemstede, een perceel grond, groot 450 m2, kadastraal bekend in sectie A, no. 8119 (ged), gele- gen aan de westzijde van de Nijverheidsweg, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, voor de prijs van 27,per m2; 2e. om in de kadastrale aanduiding van het verkochte perceel en in de re- dactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoop ge- schiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen,_ais zij, na advies van de commissie voor het grondbedrijf, nodig zullen oor- delen of wel Gedeputeerde Staten wenselijk zullen achten. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 25 mei 1961. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 7