106 4e afd. 31 augustus 1961 VERKOOP GROND VAN TERREIN MEER EN BERG. Aan de Raad, Wij hebben de eer U mede te delen, dat de heer S. L. Blom te Heem- stede zich tot ons heeft gewend met het verzoek te mogen kopen een per- ceel grond, groot 570 m2, gelegen aan de oostzijde van de Glipper Dreef en aan de zuidzijde van de Dr. Schaepmanlaan, tegen de daarvoor vastge- stelde prijs van f 25,per m2. Het is de bedoeling van de heer Blom de op dit perceel te stichten een- gezinswoning zelf te gaan bewonen. Wij hebben tegen deze verkoop geen bezwaar en mitsdien hebben wij met de heer Blom een voorlopige koopakte afgesloten, welke met het kaartje, waarop het over te dragen perceel grond is aangegeven, voor U ten raadhuize ter inzage ligt. Wij stellen U voor tot voormelde verkoop te besluiten door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 23 augustus 1961: burgemeester en wethouders te machtigen: 1. voor de gemeente te verkopen op de grondslag van de bepalingen en voorwaarden, genoemd in de betreffende voorlopige koopakte, aan de heer S. L.. Blom te Heemstede een perceel bouwterrein, bestemd' voor de bouw van één eengezinswoning, op bijbehorende tekening in groene kleur aangegeven, ter opperviakte van 570 m2, geiegen aan de oost- zijde van de Glipper Dreef en aan de zuidzijde van de Dr. Schaepman- laan, kadastraal bekend in sectie C, no. 3553 (ged), voor de prijs van f 25,per m2; 2. om in de kadastrale aanduiding van het verkochte perceel en in de re- dactie van de bepalingen en voorwaarden, waaronder deze verkoop ge- schiedt, zodanige wijzigingen en aanvullingen aan te brengen als zij, na advies van de commissie voor het Grondbedrijf, nodig zullen oor- delen of wel gedeputeerde staten wenselijk zullen achten. Heemstede, 23 augustus 1961. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent, l.b. De secretaris, A. van Wingerde. BESLUIT: ;er openbare raadsvergadering van 31 augustus 1961. De secretaris, De votwazitter

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 11