4e afd. 31 augustus 1961 107 PARKEERSTROKEN PARALLELWEG ZANDVOORTSELAAN Aan de Raad, Mede naar aanleiding van herhaalde vragen in Uw vergaderingen hebben wij nogmaals doen onderzoeken op welke wijze de parkeerproblemen op de zuidelijke parallelweg van de Zandvoortselaan ten westen van het station zouden kunnen worden opgelost. Wij zijn tot de conclusie gekomen, dat door middel van verkeersgeboden en -verboden geen bevredigende oplossing te vinden is. Alleen het schep- pen van nieuwe parkeergelegenheid zal uitkomst kunnen bieden. Wij hebben daarom een plan doen uitwerken, waarin op de huidige groen- strook een aantal inhammen wordt gemaakt ter diepte van 2.75 m. De auto's kunnen daarop evenwijdig aan de weg worden geplaatst, zodat het parkeren en wegrijden zonder moeilijkheden kan geschieden. De ter plaatse staande bomen worden alle gehandhaafd. De kosten worden geraamd op f 6.900,—. Wij stellen U voor ons, door vaststelling van bijgaand ontwerp-besluit, het benodigde krediet te verlenen. Heemstede, 23 augustus 1961. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent l.b. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 23 augustus 1961 met het advies van de commissie voor openbare werken; BESLUIT: a. burgemeester en wethouders een krediet te verlenen groot/ 6.900,ten behoeve van de aanleg van parkeerstroken langs de zuidelijke parallel- weg van de Zandvoortselaan ten westen van het station; b. het sub a genoemde bedrag af te schrijven in 7 jaar. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 31 augustus 1961. De. secretaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 13