4e afd. 31 augustus 1961. 109 OPHEFFING ONBEWOONBAARVEKKLABING Aan de Raad, De heer P. M. de Wilde, eigenaar van het perceel Binnenweg 175, heeft verzocht de onbewöonbaarverklaring hiervan op te heffen, omdat hij aan het perceel voorzieningen heeft laten aanbrengen ter wegneming van de gebreken, die tot onbewoonbaarverklaring hebben geleid. De hoofdingenieur-directeur van de Volkshuisvesting en de Bouwnijver- heid in de provincie Noordholland, die ingevolge artikel 32 van de Wo- ningwet over eventuele opheffing is gehoord, heeft medegedeeld, dat bij een ter plaatse ingesteld onderzoek is gebleken, dat de woning weer in behoorlijk bewoonbare staat is gebracht en dat hij het alleszins verant- woord acht, indien Uw Raad zou besluiten tot opheffing van de in Uw vergadering van 31 oktober 1957 uitgesproken onbewoonbaarverklaring. Een ontwerp-besluit tot opheffing van de onbewoonbaarverklaring voe- gen wij hierbij. Heemstede, 23 augustus 1961. Burgemeester en wethouders van Heemstede, E. J. van Lent, l.b. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede; gezien een verzoek van de heer P. M. de Wilde, Timorstraat 48 alhier, eigenaar van het bij raadsbesluit van 31 oktober 1957 onbewoonbaar ver- klaarde perceel Binnenweg 175, om tot opheffing van de onbewoonbaarver- klaring over te gaan gelezen de brief d.d. 24 augustus j.l. van de hoofdinspecteur-directeur van de Volkshuisvesting en de Bouwnijverheid in de provincie Noordhoiland, waarin deze mededeelt, dat hem uit een ingesteld onderzoek is gebleken, dat de woning weer in bewoonbare staat is gebracht en dat hij het daarom alleszins verantwoord acht, indien tot opheffing van de onbewoonbaar- verklaring zal worden besloten; gelet op artikel 32 der Woningwet; BESDUIT: de bij raadsbesluit van 31 oktober 1957, no. 109, uitgesproken onbewoon- baarverklaring yan het perceel Binnenweg 175 op te heffen. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 31 augustus 1961. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 19