116 2e Afd. 28 september 1961. WIJZIGEN SCHOOBSTEENKAP EN VOORZIENINGEN PERSONEELSKAMER DREEFSCHOOL. Aan de Raad, De rookgasopeningen in de schoorsteen van de installatie van de cen- trale verwarming van de Dreefschool maken slechts een klein gedeelte uit van de diameter van het rookkanaal, zodat bij te lage stuwdruk de gas- kolom niet voldoende naar boven toe uitgestoten kan worden. Het gevolg hiervan is, dat de rookgassen terugslaan en zich verzamelen in de kelder en de benedenverdieping van de school. Om dat euvel te verhelpen behoort de schoorsteenkap te worden ge- wijzigd. De kosten, inclusief die van Openbare Werken, worden geraamd op f 800, De personeels- tevens dokterskamer behoeft niet langer voor het geven van lessen te worden gebruikt, zodat zij haar oorspronkelijke bestemming weer kan krijgen. Het is daarvoor echter noodzakelijk daarin 3 stopcon- tacten aan te brengen en een gasgeiser met speciale voorziening voor ont- luchting te plaatsen. De kosten worden geraamd op respeetievelijk f 135,en f 250,is in totaal f 385,Wij stellen U voor over te gaan tot het treffen van ge- noemde voorzieningen door vaststelling van bijgevoegd ontwerp-besluit. Heemstede, 7 september 1961. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede, gezien het voorstel van burgemeester en wethouders gelet op het bepaalde in artikel 23, lid 1, sub c der Lager-onderwijswet 1920; BESLUIT: over te gaan tot: a. wijziging van de schoorsteenkap van de installatie van de centrale ver- warming van de Dreefschool en b. het aanbrengen van 3 stopcontacten en een geiser in de personeels- tevens dokterskamer. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 28 september 1961. De secrdïaris, De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 15