W 2e Afd. 28 september 1961. 122 CENTRALE VERWARMING AMBTSWONING BURGEMEESTER. Aan de Raad, Naar aanleiding van het feit, dat enkele voorzieningen getroffen dien- den te worden aan de centrale verwarmingsinstallatie în de ambtswonmg van de burgemeester is overwogen of het geen aanbeveling verdiende van deze gelegenheid gebruik te maken de verwarmingsmstallatie te moderm- seren door daarvan een vol-automatische oliestookinrichtmg te maken^ e kosten van het wijzigen van de aanwezige cokesketel bleken /2655, te bedragen. Het resultaat van de alsdan te treffen voorzieningen zou dan echter zijn, dat het rendement van de omgebouwde ketel zou achterhlijven bii dat van een nieuwe ketel. Aan het plaatsen van een nieuwe plaatstalen ketel dient dan ook naar onze mening de voorkeur te worden gegeven. Uiteraard bedragen de kos- ten dan wat meer dan wanneer eerdergenoemde oplossing werd gekozen doch wij zijn van oordeel, dat de aan de plaatsing van een meuwe kete verbonden voordelen alleszins opwegen tegen het prijsverschil. In totaal zal bij gebruik van een nieuwe ketel een bedrag nodig zijn van 3500,waarbij rekening is gehouden met het aanbrengen van een olie- tank van 3000 1, de kosten van hak- en breekwerk en die van het herstel- len van stukadoor- en schilderwerk, alsmede de uitgaven van Openbare Werken voor dit doel. Wii stellen U voor door vaststelling van nevensgaand ontwerp-besluit, een krediet tot een bêdrag van 3500,te onzer beschikking te stellen. Heemstede, 13 september 1961. Burgemeester en wethouders van Heemstede, A. G. A. van Rappard. De secretaris, A. van Wingerde. De Raad der gemeente Heemstede, gezien het voorstel van burgemeester en wethouders d.d. 13 september 1961; BESLUIT: a. burgemeester en wethouders een krediet te verlenen groot 3500,— voor het maken van een vol-automatische oliestookinstallatie in de ambtswoning van de burgemeester; b het sub a genoemdjs>bedrag af te schrijven in 10 jaar. Gedaan ter openbare raadsvergadering van 28 september 1961. De secretaris. De voorzitter,

Raadsnotulen Heemstede | 1961 | | pagina 27